Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

Wniosek na wycinkę drzew

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Placówki Oświatowe
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
„Orlęta Krosnowice” najlepsi w województwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
poniedziałek, 20 marca 2017 00:51

altZawodnicy LZS młodzicy, kadeci, juniorzy i seniorzy, podopieczni Barbary Bromboszcz 19 marca brali udział w wojewódzkich eliminacjach tenisa stołowego. Pingpongiści z gminy Kłodzko zajęli wysokie miejsca podczas Finału Dolnośląskiego w Tenisie Stołowym w Żmigrodzie.

Młodziki Aleksandra Satława i Natalia Kurzela zajęły dwa pierwsze miejsca w swojej kategorii wiekowej, a Szymon Jamka, Bartosz Dasiewicz i Igor Blacharczyk uplasowali się tuż za podium. Kadetka Adrianna Satława zdobyła trzecią nagrodę, zaś Dariusz Sobczak i Jakub Pietrecki „otarli się” o miejsca medalowe. Juniorzy Roksana Pączko znalazła się w ścisłej „dziesiątce” zawodów w swojej kategorii wiekowej, natomiast Wiktor Krajewski triumfował z „brązem” wśród chłopców. Zaszczytne miejsca w „dziesiątce” zawodów w tenisie stołowym zajęli seniorzy: Natalia Berestecka, Weronika Żurek, Barbara Bromboszcz oraz ich kolega Daniel Kwaszyński.

Zawodnicy z Gminy Kłodzko osiągnęli pierwsze miejsce w klasyfikacji gmin biorących udział w Finale Dolnośląskim w Tenisie Stołowym w Żmigrodzie, a Aleksandra Satława, Natalia Kurzela, Adrianna Satława i Wiktor Krajewski zakwalifikowali się na mistrzostwa krajowe w Białymstoku. Gratulujemy!

PZ LZS w Kłodzku

Poprawiony: niedziela, 02 kwietnia 2017 16:56
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com