Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

WNIOSKI O ZWROT

CZĘŚCI PODATKU AKCYZOWEGO

ZAWARTEGO W CENIE

OLEJU NAPĘDOWEGO

WYKORZYSTYWANEGO

DO PRODUKCJI ROLNEJ

ZA OKRES

OD 1 SIERPNIA 2017 R.

DO 31 STYCZNIA 2018 R.

PRZYJMOWANE BĘDĄ W TERMINIE

OD 1 LUTEGO 2018 R.

DO 28 LUTEGO 2018 R.


 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Podsumowanie sezonu piłkarskiego 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
poniedziałek, 13 czerwca 2016 15:43

altW niedzielę 12 czerwca zakończyły się rozgrywki piłkarskie. W klasie okręgowej do ostatnich minut o utrzymanie walczyli piłkarze LKS „ISKRA” Jaszkowa, którzy po ostatnim gwizdku mogli świętować, ponieważ ostatecznie sezon zakończyli na 10 pozycji.

Z klubów piłkarskich wspieranych przez gminę Kłodzko największy sukces w A klasie odniosły „ORLĘTA” Krosnowice, które wygrywając ostatni mecz z Zamkiem Gorzanów 5:1 przypieczętowali awans i w nowym sezonie zmierzą się z ww. ISKRĄ. Po raz pierwszy w historii w klasie okręgowej będą rywalizować dwa kluby z terenu gminy Kłodzko.

Udany sezon w A klasie odnotował też LKS Bierkowice – po wielu latach nieobecności wrócili do A klasy i zakończyli sezon na 8 pozycji. Przypomnijmy, że ostatni raz piłkarze z Bierkowic w A klasie występowali w sezonie 2006/2007 po czym zniknęli z rozgrywek aż do reaktywacji klubu w 2011 r. za sprawą proboszcza parafii Piszkowice ks. Jana Kwiatkowskiego.

Dwie pozycje niżej (tj. 10 miejsce) sezon zakończyli piłkarze z Szalejowa Dolnego, którzy po zmianie trenera (Sławomira Ścieburę zastąpił Andrzej Marks) i zasileniu drużyny przez juniorów potrzebują jeszcze trochę czasu na zgranie się.

W B klasie na 5 pozycji zmagania zakończył ATS Wojbórz, natomiast klub z Ołdrzychowic LECHIA znalazł się na 10 miejscu.

Poprawiony: poniedziałek, 13 czerwca 2016 16:01
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com