Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

Wniosek na wycinkę drzew

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Placówki Oświatowe
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Konkurs „Na najciekawszą wycieczkę jakiej nie znamy z terenu Lokalnej Grupy Działania”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Ferenc - Macherzyńska   
środa, 18 września 2013 08:09

b_150_100_16777215_0___images_phocagalery2013_1809_plakat2.jpgFundacja Kłodzka Wstęga Sudetów – Lokalna Grupa Działania zaprasza wszystkich mieszkańców LGD - wędrowców, miłośników pieszych i rowerowych wycieczek do udziału w konkursie  „Na najciekawszą wycieczkę jakiej nie znamy z terenu Lokalnej Grupy Działania”.

Przewędrowałeś teren Lokalnej Grupy Działania pieszo lub rowerem? Mieszkasz w fajnym, ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Jest tam pięknie i wyjątkowo, ale wie o tym niewiele osób? Pokaż nam urok i niepowtarzalny klimat naszych lokalnych krajobrazów. Opowiedz nam historię związaną z miejscami, do których warto wracać na terenie naszej LGD i stwórz razem z nami niepowtarzalny przewodnik, jakiego do tej pory nie było.

Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania mieszkańców z obszarów Lokalnej Grupy Działania - Kłodzka Wstęga Sudetów (Gmina Kłodzko, Gmina Lewin Kłodzki, Gmina Bystrzyca Kłodzka, Gmina Lądek Zdrój, Gmina Międzylesie, Gmina Radków, Gmina Stronie Śląskie, Gmina Szczytna) miejscami, obiektami, historiami, które ich otaczają, które nie są znane, a mogą być wyjątkową atrakcją turystyczną.

Konkurs również ma na celu promowanie obszarów LGD Kłodzka Wstęga Sudetów jako ciekawych turystycznie poprzez miejsca, obiekty, a także historie i anegdoty, których nie poznamy i nie odkryjemy dzięki typowym przewodnikom.

Regulamin konkursu:  http://kws.org.pl/konkurs,11.html

Termin składania prac: 11 października 2013

Poprawiony: środa, 18 września 2013 08:15
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com