Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

WNIOSKI O ZWROT

CZĘŚCI PODATKU AKCYZOWEGO

ZAWARTEGO W CENIE

OLEJU NAPĘDOWEGO

WYKORZYSTYWANEGO

DO PRODUKCJI ROLNEJ

ZA OKRES

OD 1 SIERPNIA 2017 R.

DO 31 STYCZNIA 2018 R.

PRZYJMOWANE BĘDĄ W TERMINIE

OD 1 LUTEGO 2018 R.

DO 28 LUTEGO 2018 R.

---------------------------------------------------------

Terminy składania wniosków

na nowy okres zasiłkowy 2017/2018:

- FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

od 1 sierpnia

- 500+ od 1 sierpnia

- ZASIŁKI RODZINNE od 1 września

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Wspólnie: polsko-czeska mapa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 23 września 2010 00:00

b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_116PLCZ.JPG Jest to dwustronna mapa-informator formatu A4, w dwóch wersjach językowych, pokazująca obszar Gminy Kłodzko i czeskiego Mikroregionu Rychnovsko. Obie strony dostarczają turyście informacje o atrakacjach i miejscach, które warto zobaczyć. Po stronie polskiej w 35 wsiach. Po stronie czeskiej w 29 miejscowościach. Materiał udostępniamy Państwu w formie elektronicznej z możliwością wydruku.

Mapy wydano w ramach mikroprojektu "Společně i razem" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis i w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska- Rzeczpospolita Polska 2007 -2013.

To jeden z elementów bardzo szerokiej współpracy samorządów z obu stron Euroregionu Glacensis - od 2005 roku. Tylko 5 lat, a tak wiele znakomitych efektów w sferze kultury, sportu, turystyki, promocji, bezpośrednich kontaktów pomiędzy społecznościami lokalnymi. Ponad 30 podpisanych umów partnerskich. 12 października w czeskim Rychnov nad Kneźnou nastąpi podsumowanie wspólnych działań przez Starostę Jiri Rokl i Wójta Gminy Klodzko Ryszarda Niebieszczańskiego. Będzie to ocena pracy obu koordynatorów, odpowiedzialnych za współpracę transgraniczną pomiędzy partnerami. Pana Vladimira Hulmana i Pani Marioli Huzar.

Obecnie polskie Biuro Promocji pracuje nad wydaniem polsko-czeskiego folderu o artystach i o efektach zrealizowanego Międzynarodowego Pleneru Artystycznego WIOSKI CUDÓW, który miał miejsce pod koniec miesiąca sierpnia. W planie jest jeszcze wspólny kalendarz-plakat na rok 2011.

WERSJA POLSKA

WERSJA CZESKA

 

b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_111mapaplcz.JPG

Po stronie polskiej warto zobaczyć Mauzoleum zbudowane w Ołdrzychowicach Kłodzkich dla rodziny von Magnis, gdzie wiele oryginalnych eksponatów z historii tego miejsca

KLIKAJĄC NA PONIŻSZY LINK WIRTUALNIE ZWIEDZISZ RYCHNOV NAD KNEŹNOU;

http://www.rychnov-city.cz/mesto/virtualni-prohlidka.php

b_150_100_16777215_0___pliki_duzamapa3.jpg

 

Bierkowice | Boguszyn | Droszków | Gorzuchów | Gołogłowy | Jaszkowa Dolna | Jaszkowa Górna | Jaszkówka | Kamieniec | Korytów | Krosnowice | Ławica | Łączna | Marcinów | Morzyszów | Mikowice | Młynów | Ołdrzychowice Kł. | Podtynie | Podzamek | Piszkowice | Rogówek | Romanowo | Roszyce | Ruszowice | Starków | St.Wielisław | Szalejów Dolny | Szalejów Górny | Ścinawica | Święcko | Wojciechowice | Wojbórz | Wilcza | Żelazno |

 

Poprawiony: czwartek, 09 czerwca 2011 13:44
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com