Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Starają się o stypendia im. Grzegorza Ciechowskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
wtorek, 28 listopada 2017 00:13

altTegoroczna 18. Gala stypendialna im. Grzegorza Ciechowskiego w gminie Kłodzko zapuka niebawem do drzwi Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku.

- 6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie, I każde dziecko prezent dostanie… – tak pisze Grażyna Szal.

Na długiej liście oczekujących na prezenty w formie stypendiów są:

 

altAleksandra Wiśniewska ze Starego Wielisławia. Uczennica Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku. Drugie miejsce w 10. Międzynarodowym Festiwalu Twórczości „Kalejdoskop Talentów. Zima 2017” w Polanicy Zdroju w kategorii Malarze, młodzież maxi.

 

altTomasz Brusiński z Jaszkowej Dolnej. Student Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Drugie miejsce w ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej 2017 w Solcu-Zdroju w kategorii Zespół kameralny – trio akordeonowe.

 

 

altNatalia Kurzela z Krosnowic. Uczennica Szkoły Podstawowej w Krosnowicach. Drugie miejsce w finale Dolnośląskim Tenisa Stołowego 18. Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast 2017 w Żmigrodzie.

 

 

 

alt

Daniel Burys z Szalejowa Górnego. Uczeń Kłodzkiej Szkoły Przedsiębiorczości – Technikum Informatycznego. Mistrz Polski Juniorów w siłowaniu na rękę prawą i lewą 80 kg w armwrestlingu 2017 w Szczyrku.

 

 

 

altPaulina Mazurkiewicz z Wojciechowic. Uczennica Kłodzkiej Szkoły Przedsiębiorczości – Technikum Ekonomicznego. Laureatka 7. Dolnośląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach 2017 we Wrocławiu, zorganizowanego przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

 

 

altJulia Kowalczyk z Wojborza. Uczennica Liceum Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Wałbrzychu. Zawodniczka ekstraligowej drużyny Klubu AZS PWSZ Wałbrzych w sezonie 2017\2018 – statuetka za debiut roku 2017. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet w piłce nożnej w sezonie 2016/2017.

 

 

altOliwia Łuszczyńska z Krosnowic. Uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku. Drugie miejsce w 3. Turnieju Muzyków Prawdziwych 2017 Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w kategorii Soliści wokaliści.

 

 

altPaulina Kraj z Wojciechowic. Uczennica Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku. Wolontariuszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2017. Średnia ocen na świadectwie 5,00 na wymagane 4,90.

 

 

To nie wszystkie osiągnięcia młodych i uzdolnionych mieszkańców z gminy wiejskiej Kłodzko. Więcej o sobie, o swoich marzeniach i planach na przyszłość opowiedzą „na żywo” 6 grudnia, zapraszamy serdecznie – Wójt Gminy Kłodzko Stanisław Longawa i Przewodnicząca kapituły stypendialnej Mariola Huzar.

Podczas uroczystej gali będzie działo się wiele… Między innymi wśród obecnych dzieci, uczniów i gości losowany będzie prezent ufundowany przez Wójta Gminy Kłodzko, a będzie to „coś” z nowoczesnych i modnych urządzeń elektronicznych. Legendę „Diabelscy goście rycerza Stoimira z Nowej Rudy” na scenie zaprezentują młodzi aktorzy ze Szkoły Podstawowej w Krosnowicach. Prowadzona będzie akcja charytatywna Jaskierek, a główny fant to oryginalne pióro polskie z monogramem Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło. Częstować będziemy trzypiętrowym tortem wypieczonym i zasponsorowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich „Kumy” z Krosnowic.

Oczywiście, że to nie koniec…

Poprawiony: wtorek, 28 listopada 2017 11:36
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com