Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Będą jak nowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
czwartek, 24 sierpnia 2017 00:44

altO zaletach termomodernizacji pisaliśmy już nie raz. Dziś nie trzeba nikogo przekonywać, że niesie ona za sobą konkretne korzyści, jak chociażby spore oszczędności. O tym wie już każdy, chociażby patrząc na szkoły w Krosnowicach i Ołdrzychowicach Kłodzkich, które odzyskały swój dawny blask. Teraz przyszedł czas na kolejne remonty.

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego nasza gmina uzyskała dofinansowanie na realizację zadania pn. „Termomodernizacja remiz OSP w Jaszkowej Dolnej, Ołdrzychowicach Kłodzkich i Wojborzu”. Prace już trwają. Na rozstrzygnięcie przetargu czekają jeszcze Ołdrzychowice, ale to kwestia zaledwie kilku dni. Całkowita wartość zadania wynosi 2 101 811,72 zł, a kwota dofinansowania aż 1 191 341,66 zł.

W pewnym sensie porządna remiza równa się bezpieczeństwo mieszkańców. Nowoczesne budynki nie tylko zyskają wyższą klasę energetyczną, ale także istotnie wpłyną na atrakcyjny wygląd, co wiąże się z komfortem użytkowania pomieszczeń. Sam ogień mógłby się przestraszyć!

alt

Poprawiony: środa, 30 sierpnia 2017 00:47
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com