Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
500+? Wnioski do 31 sierpnia! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
wtorek, 29 sierpnia 2017 23:16

altPozostały jeszcze dwa dni na składanie wniosków w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko. Specjalnie dla Państwa w ostatni dzień miesiąca OPS będzie czynny do godziny 18.00. Możecie Państwo liczyć na pomoc pracowników przy prawidłowym wypełnianiu dokumentu. Ważne jest aby był on kompletny. Pozwoli to zaoszczędzić Państwa czas i skrócić kolejki.

Jeśli wniosek zostanie przyjęty, pierwsze świadczenie zostanie wypłacone już w październiku (do 31) i tym samym zostanie zachowana ciągłość wypłat od pierwszego miesiąca nowego okresu.

Kto nie zdąży przez najbliższe dwa dni zgłosić się do OPS-u, może to oczywiście zrobić we wrześniu. Wiąże się to jednak z przesunięciem wypłaty wraz z wyrównaniem o miesiąc. I tak np. jeśli złożycie Państwo wniosek:
- we wrześniu – wypłata za październik i listopad nastąpi do 30 listopada
- w październiku – wypłata za październik nastąpi do 31 grudnia
  

Co to oznacza? Otóż możecie Państwo przystąpić do programu w każdej chwili, kiedy tylko chcecie. Proszę jednak pamiętać, że im później złożycie Państwo wniosek, tym później otrzymacie świadczenia.

Jeśli wniosek, który złożycie Państwo do 31 sierpnia będzie miał błędy, to zostaniecie Państwo wezwani przez gminę, aby go poprawić (14 dni). Jeśli natomiast będzie niekompletny, wówczas gmina wezwie Państwa do uzupełnienia go w terminie od 14 do 30 dni (dokładny termin wyznacza gmina). Obowiązuje tu zasada pisemności postępowania – gmina wezwie nas do poprawienia wniosku/uzupełnienia braków w formie pisemnej lub elektronicznie (jeżeli wniosek został złożony za pośrednictwem portalu „Emp@tia” lub przez EPUAP).

Stowarzyszenie Przyjaciół Boguszyna, Nasza wieś Bierkowice, Droszków, Krosnowice.pl, Łączna Sołectwo, Sołectwo Marcinów, MłynÓw, Podtynie, Wieś Piszkowice, Witamy Na Stronie NaszeRoszyce, Starków- mała wieś z wielką historią, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Stary Wielisław, Szalejów Dolny, Sołectwo Wilcza, Żelazno.

alt

Poprawiony: piątek, 01 września 2017 06:59
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com