Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

Wniosek na wycinkę drzew

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Placówki Oświatowe
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Ruszyła budowa przedszkola w Jaszkowej Dolnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
czwartek, 06 lipca 2017 02:25

altOd ścierniska do San Francisca droga jest niedaleka jeśli wierzyć słowom piosenki Golec uOrkiestry. Na początek wystarczy mieć plan i chęci, reszta przyjdzie sama. Tak też było w przypadku naszej gminy. Projekt przedszkola jest gotowy, a prace ruszyły! Każdy rodzic marzy, aby posłać swoje dziecko do najlepszych szkół i zapewnić mu świetlaną przyszłość.

Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych mieszkańców i odpowiadać na ich potrzeby. Niestety „nie od razu Kraków zbudowano” i nie wszystko da się zrobić na już. Wiele inwestycji wymaga czasu i sporych nakładów finansowych. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych, a metoda małych kroczków naprawdę działa! Z tą myślą powstaje nowe przedszkole.

W ubiegłym roku gmina Kłodzko złożyła wniosek pn. „Przebudowa z rozbudową przedszkola gminnego w Jaszkowej Dolnej” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Zajęliśmy 3 miejsce w rankingu i przeszliśmy wszystkie oceny pozytywnie. Niestety pula środków dofinansowania okazała się zbyt mała i obecnie oczekujemy na informacje o oszczędnościach, które pozwolą na sfinansowanie chociaż niektórych prac. Nie zmienia to jednak faktu, że budowa trwa. Zapotrzebowanie na usługi przedszkolne jest tak duże, że warto podjąć ryzyko. Pragniemy stworzyć nie tylko najmłodszym, ale także ich rodzicom szansę na rozwój. Przedszkole otwiera drzwi do świata edukacji polegającej na ciekawej i zróżnicowanej ofercie!

altaltaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: czwartek, 21 grudnia 2017 04:44
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com