Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

WNIOSKI O ZWROT

CZĘŚCI PODATKU AKCYZOWEGO

ZAWARTEGO W CENIE

OLEJU NAPĘDOWEGO

WYKORZYSTYWANEGO

DO PRODUKCJI ROLNEJ

ZA OKRES

OD 1 SIERPNIA 2017 R.

DO 31 STYCZNIA 2018 R.

PRZYJMOWANE BĘDĄ W TERMINIE

OD 1 LUTEGO 2018 R.

DO 28 LUTEGO 2018 R.

---------------------------------------------------------

Terminy składania wniosków

na nowy okres zasiłkowy 2017/2018:

- FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

od 1 sierpnia

- 500+ od 1 sierpnia

- ZASIŁKI RODZINNE od 1 września

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Kwiat jednej nocy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
wtorek, 27 czerwca 2017 21:56

alt„Zakwita raz, tylko raz, biały kwiat. Przez jedną noc pachnie tak, ach!...”. Tym razem Królowa Jednej Nocy zakwitła w Szalejowie Dolnym, gdzie w minioną sobotę zorganizowano Cudawianki Gminy Kłodzko. Bogaty i ciekawy program imprezy przygotowany przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko z/s w Ołdrzychowicach Kł. przyciągnął nie tylko mieszkańców Szalejowa, ale i sąsiednich wiosek.

Na sam początek animatorki z Krainy Eldorado wciągnęły w zabawę wszystkie dzieci, a tych – jak wiemy – nie trzeba długo namawiać! W zanadrzu było wiele kuszących atrakcji dla najmłodszych jak chociażby wyścigi w workach. W międzyczasie na scenie rozegrane zostało wspaniałe przedstawienie pt. „Kwiat paproci” zaprezentowane przez grupę teatralną prowadzoną przez Roksanę Czesnołowicz. Rosną nam w gminie prawdziwe talenty aktorskie. Tak trzymać!

Rozrywkę zapewnili nam nasi wspaniali artyści lokalni: zespół „Marzenie Gminy Kłodzko”; Szalejowianki, Słowianki z Bierkowic w znakomitych bollywoodzkich tańcach, ksiądz Janusz Garula z Wojciechowic ze swoja dziecięca ekipą, Iwetta Szymala – utalentowana nastolatka o silnym głosie, Polanickie Rusałki, które zawsze potrafią zaskoczyć występem, Jakub Nikodem i Kamil Zięba – młodzi i pełni pasji raperzy z Nowej Rudy oraz zespół MAGA.

Między występami odbył się zabawny quiz wiedzy o nocy świętojańskiej, a także warsztaty plecenia wianków. Każdy mógł również skosztować pysznych placków z blachy, odwiedzić słodką kawiarenkę i dmuchańce Sali Zabaw Jaś. Wieczorem spośród wszystkich uczestników loterii fantowej wylosowano trzech laureatów głównych nagród, które zwycięzcom wręczyła Mariola Nakwasińska.

Największą atrakcją były poszukiwania Kwiatu Paproci ukrytego w Parku Retro oraz puszczanie wianków na stawie w świetle sztucznych ogni.

Piękno nocy dobiegło końca. Kolejne już za rok!

alt

alt altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: czwartek, 29 czerwca 2017 11:22
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com