Gazeta

Zwycięstwa rodzą się w bólach PDF Drukuj Email
piątek, 31 marca 2017 22:43

altLudowy Klub Sportowy „ISKRA Jaszkowa wiele osiągnął nie tylko dzięki determinacji i systematycznym treningom zawodników, ale także dzięki ludziom kształtującym piłkarski charakter. Niewątpliwie najważniejszą postacią i jednocześnie „głównym architektem” drużyny jest prezes klubu, który od zawsze pielęgnuje ideę krzewienia kultury fizycznej.

Jerzy Lis przez wiele lat swojej najrozmaitszej działalności zdążył poznać pasjonatów piłki nożnej, z którymi realizował swoje hobby. Nigdy nie szczędził prywatnego czasu i zawsze wkładał wiele wysiłku, by doprowadzić drużynę na szczyt.

W czwartkowy wieczór miało miejsce zebranie sprawozdawczo-wyborcze zarządu LKS w Jaszkowej Dolnej, podczas którego nastąpiło oficjalne pożegnanie z funkcji prezesa Jerzego Lisa. Wójt Stanisław Longawa oraz Przewodniczący Zbigniew Tur podziękowali za trudną, lecz pełną zaangażowania pracę oraz profesjonalizm. Wyrazili także nadzieję, iż niedaleka przyszłość przyniesie wiele okazji do dalszych kontaktów i wspólnego działania. Wśród przybyłych gości znalazł się również Radny Powiatowy Ryszard Niebieszczański, który gratulował ustępującemu prezesowi wytrwałości oraz wieloletniej czynnej aktywności.

Nowym prezesem klubu został Mariusz Gdowik. Życzymy powodzenia! Niechaj ISKRA stanowi jedną z wielu dróg rozwoju młodych ludzi interesujących się sportem.

altaltaltaltaltalt

Poprawiony: niedziela, 02 kwietnia 2017 22:48