Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Zwycięstwa rodzą się w bólach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
piątek, 31 marca 2017 22:43

altLudowy Klub Sportowy „ISKRA Jaszkowa wiele osiągnął nie tylko dzięki determinacji i systematycznym treningom zawodników, ale także dzięki ludziom kształtującym piłkarski charakter. Niewątpliwie najważniejszą postacią i jednocześnie „głównym architektem” drużyny jest prezes klubu, który od zawsze pielęgnuje ideę krzewienia kultury fizycznej.

Jerzy Lis przez wiele lat swojej najrozmaitszej działalności zdążył poznać pasjonatów piłki nożnej, z którymi realizował swoje hobby. Nigdy nie szczędził prywatnego czasu i zawsze wkładał wiele wysiłku, by doprowadzić drużynę na szczyt.

W czwartkowy wieczór miało miejsce zebranie sprawozdawczo-wyborcze zarządu LKS w Jaszkowej Dolnej, podczas którego nastąpiło oficjalne pożegnanie z funkcji prezesa Jerzego Lisa. Wójt Stanisław Longawa oraz Przewodniczący Zbigniew Tur podziękowali za trudną, lecz pełną zaangażowania pracę oraz profesjonalizm. Wyrazili także nadzieję, iż niedaleka przyszłość przyniesie wiele okazji do dalszych kontaktów i wspólnego działania. Wśród przybyłych gości znalazł się również Radny Powiatowy Ryszard Niebieszczański, który gratulował ustępującemu prezesowi wytrwałości oraz wieloletniej czynnej aktywności.

Nowym prezesem klubu został Mariusz Gdowik. Życzymy powodzenia! Niechaj ISKRA stanowi jedną z wielu dróg rozwoju młodych ludzi interesujących się sportem.

altaltaltaltaltalt

Poprawiony: niedziela, 02 kwietnia 2017 22:48
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com