Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Ogniu, strzeż się! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
poniedziałek, 13 marca 2017 23:57

altJuż od lat zawód strażaka obdarzony jest największym zaufaniem i szacunkiem społeczeństwa. Nie ma się co dziwić, ponieważ ich profesja, to nie tylko walka z pożarami, ale także m.in. z powodzią, skutkami wiatrów i wypadkami drogowymi. Pracują w niebezpiecznych i gwałtownie zmieniających się warunkach, a RYZYKO, to ich drugie imię.

To jednak nie zniechęca ochotników do wstępowania w ich szeregi. Duma rozpiera, gdy dzieci i młodzież angażują się w pomaganie innym. BRAWO!

Dzięki licznym zmaganiom mają możliwość poznać ten zawód od podszewki. W miniony czwartek grupa chłopców wzięła udział w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Zanim wręczono nagrody odbył się jeszcze szybki kurs udzielania pierwszej pomocy.

W kategorii SZKOŁA PODSTAWOWA pierwsze miejsce wywalczył Wiktor Sadurski, drugą pozycję zajął Michał Dasiewicz, a trzecią Maciej Laburda. Pozostali uczestnicy Jonasz Lewandowski, Maciej Kryjak oraz Ignacy Kęskiewicz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

W kategorii GIMNAZJUM zwyciężył Bartosz Żegleń, drugie miejsce zajął Mateusz Matwiejczyk, natomiast jako trzeci na podium stanął Konrad Stefański.

Wszyscy wykazali się ogromną wiedzą, a poziom był bardzo wysoki i wyrównany, dlatego każdy uczestnik został nominowany do udziału w kolejnym etapie konkursu. Gratulujemy i życzymy odwagi, która pozwoli być w gotowości do narażania własnego zdrowia i życia by ratować innych.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com