Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
„Przyszłość” odwiedziła naszą gminę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
czwartek, 09 marca 2017 23:31

altCzy to faktycznie możliwe, aby spotkać się z tym, co dopiero nadejdzie? Ktoś może powiedzieć, że to nierealne, lecz nie dla naszej gminy, którą odwiedzili… gimnazjaliści – PRZYSZŁOŚĆ lokalnej wspólnoty. Wizyta miała charakter edukacyjny.

Na początek sekretarz Bożena Simlat zapoznała młodzież m.in. ze strukturą samorządu terytorialnego, wyjaśniła czym jest mienie komunalne gminy oraz jakie sprawy można załatwić w poszczególnych wydziałach urzędu. Wójt Stanisław Longawa oraz zastępczyni wójta Urszula Panterałka podzielili się wiedzą z zakresu zadań realizowanych przez gminę, największych inwestycji przeprowadzonych w ostatnich latach, a także zasad gospodarowania budżetem (źródła dochodów i wydatków).

Obowiązki wójta nie należą do najprostszych. Często trzeba się mierzyć z przeciwnościami. Wszechstronna wiedza dotycząca wielu dziedzin życia bardzo pomaga w podejmowaniu trudnych i ważnych dla gminy decyzji. To nie tylko praca za biurkiem, ale także liczne spotkania i rozmowy. Zaspokajanie potrzeb mieszkańców jest priorytetem. Należy jednak pamiętać, że „nie od razu Rzym zbudowano” – na wszystko potrzeba czasu i oczywiście pieniędzy.

Dla młodzieży lekcja w urzędzie, to także pewnego rodzaju doświadczenie, które przyda się, gdy za kilkanaście lat, być może ktoś z tej grupy uczniów będzie decydował o naszej przyszłości.

altaltaltaltaltalt

Poprawiony: środa, 15 marca 2017 23:41
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com