Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Pływać każdy może PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
czwartek, 02 marca 2017 03:31

altMrozy przeminęły, śniegi stopniały… to znak, że wielkimi krokami zbliża się wiosna. I choć kojarzy się ona z radością, uśmiechem i słońcem, to pamiętać należy o zasadach bezpiecznego spędzania wolnego czasu. W upalne dni szczególnym zagrożeniem staje się woda (niestrzeżone kąpieliska, rzeki, jeziora). Co roku w wyniku utonięcia giną setki osób. Czy naprawdę nic nie można na to poradzić?

Temat jest dosyć trudny, lecz bierność nie jest w naszym stylu. Gminę Kłodzko określa DZIAŁANIE, dlatego nie zakładamy rąk, a staramy się zapobiegać ewentualnym nieszczęściom. Ktoś mógłby zapytać: w jaki sposób? Otóż od najbliższego poniedziałku (6 marca) rozpoczną się zajęcia nauki pływania podzielone na dwa etapy (marzec-czerwiec oraz wrzesień-grudzień). Zostaną nimi objęci uczniowie uczęszczający do klas I-III szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Ćwiczenia będą się odbywały na krytej pływalni w Kłodzku. W programie przewidziano 20 godzin lekcyjnych dla 300 zainteresowanych osób.

Głównym celem projektu jest budowanie świadomości wśród najmłodszych o istnieniu zagrożeń i niebezpieczeństw podczas kąpieli. Nauczy to ich rozsądnego i odpowiedzialnego zachowania w wodzie.

Nauka pływania jest możliwa dzięki realizacji zadania pn. Umiem pływać, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Łączna wartość projektu wynosi 59 tys. zł. Połowę kosztów pokrywa Ministerstwo, pozostałe są zapewnione w budżecie gminy.

altaltaltaltalt

Poprawiony: sobota, 04 marca 2017 11:31
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com