Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Z górki na pazurki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
wtorek, 28 lutego 2017 19:59

altBardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży cieszą się bezpłatne zajęcia nauki jazdy na nartach, które odbywają się w Zieleńcu na stoku Mieszko i potrwają jeszcze do 14 marca. Przypomnę Państwu, że jest to możliwe dzięki realizacji projektu pn. „Narciarstwo dla każdego” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Docelowo w lekcjach ma uczestniczyć około 150 uczniów uczęszczających do gminnych szkół.

Pomysł przypadł do gustu nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom, dlatego w planach jest jego kontynuacja w roku szkolnym 2016/2017.

Uczniowie biorą udział w bezpłatnych wyjazdach do Zieleńca, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiają pierwsze kroki na stoku – mówi Marta Lutosławska, Dyrektor Szkoły Integracyjnej w Szalejowie Górnym (prywatnie rodzic dziecka korzystającego z programu). – Trenerzy Wiktor i Piotr z ogromną wyrozumiałością i humorem pomagają dzieciom. Ideą przedsięwzięcia jest stworzenie możliwości zdobycia trudnej umiejętności jazdy na nartach oraz wskazania sposobów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Najmłodsi z przyjemnością uczestniczą w zajęciach, a przy okazji zachęcają do uprawiania tego sportu swoich kolegów i najbliższych. Zdobytymi sprawnościami chcą pochwalić się swoim rodzinom i często w weekendy spotykamy się na stokach w powiększonym gronie – dodaje.

Efektem poznawania tej dyscypliny sportu jest stale rosnąca więź między uczniami. Świetnym przykładem są doskonałe relacje jakie nawiązały dzieci ze Szkoły Integracyjnej w Szalejowie Górnym z rówieśnikami.

altaltaltaltalt

Poprawiony: piątek, 03 marca 2017 20:16
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com