Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

Wniosek na wycinkę drzew

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Placówki Oświatowe
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Bal jak z bajki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
czwartek, 16 lutego 2017 22:29

altDo szaleństw w Szalejowie każdy jest już przyzwyczajony. Oczywiście i tym razem nie mogło być inaczej. Piątkowa zabawa karnawałowa dla najmłodszych była bardzo udana. Rodzice i dziadkowie spisali się i przyszli z przebranymi pociechami. Na balu stawiły się przeróżne postaci z bajek. Najwięcej energii miał Spiderman, ale nie ma się co dziwić, w końcu to superbohater.

Miał na oku wampiry, kościotrupy i zielonego ninje. Porządku pomagał mu pilnować policjant, tym bardziej, że jak to bywa na balu, dookoła było pełno pięknych księżniczek. Szczególnym powodzeniem cieszyła się władająca krainą lodu Elza. Tak swoją drogą, mogłaby wreszcie zrobić coś z tą zimą… Na tańce zleciało się też kilka motylków i biedronka, chyba z nadzieją na wiosnę, której niestety nadal nie widać. Z boku całą imprezę obserwowała czarownica z kapeluszem w szpic… szczególną uwagę zwróciła na dwa piekielne, rogate diabełki. Kiedy tylko zgasły światła pojawił się Batman, który w ciemności czuje się jak ryba w wodzie. A jak już jesteśmy przy wodzie, to trzeba wspomnieć, że jeden mały marynarz szalał na parkiecie, a eleganckie damy wzdychały do niego, kiedy król nie patrzył… Całą balangę poprowadziła tygrysica, która miała pełne ręce roboty… Pyszne ciasta i wata cukrowa rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, a ulubionym hitem dzieci była… CZEKOLADA!! Oczywiście chodzi o piosenkę, choć chyba nie tylko… Kolejne przebierane tańce już za rok. Będzie się działo!

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: czwartek, 16 lutego 2017 22:40
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com