Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

WNIOSKI O ZWROT

CZĘŚCI PODATKU AKCYZOWEGO

ZAWARTEGO W CENIE

OLEJU NAPĘDOWEGO

WYKORZYSTYWANEGO

DO PRODUKCJI ROLNEJ

ZA OKRES

OD 1 SIERPNIA 2017 R.

DO 31 STYCZNIA 2018 R.

PRZYJMOWANE BĘDĄ W TERMINIE

OD 1 LUTEGO 2018 R.

DO 28 LUTEGO 2018 R.

---------------------------------------------------------

Terminy składania wniosków

na nowy okres zasiłkowy 2017/2018:

- FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

od 1 sierpnia

- 500+ od 1 sierpnia

- ZASIŁKI RODZINNE od 1 września

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
To dla nas bardzo ważne i motywujące… PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
czwartek, 10 listopada 2016 07:22

altW minioną sobotę w Szkole Integracyjnej w Szalejowie Górnym rozegrany został I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko. Zawody uroczyście otworzyli: Przewodnicząca Martyna Midura, Wiceprzewodniczący Mateusz Kubasiak, Wójt Gminy Kłodzko Stanisław Longawa oraz Dyrektor Szkoły Integracyjnej w Szalejowie Górnym Marta Lutosławska.

Chęć wzięcia udziału w rozgrywkach wyraziło 10 drużyn, jednak ze względów organizacyjnych ostatecznie do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów: Latające Imadła z Polanicy Zdrój, Smilebus z Kłodzka i okolic, Dream Team ze Święcka i okolic, Orlik Team ze Stronia Śląskiego, Pocisk z Ziębic oraz gospodarze drużyna Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko.

– „Było to pierwsze tak duże i jednocześnie samodzielne wyzwanie dla Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko. – mówi Martyna Midura – Bardzo się cieszymy, że okazało się takim sukcesem. Zainteresowanie wydarzeniem pozwoliło nam uwierzyć w siebie i zachęciło do dalszych działań. Dziękuję młodym radnym za zaangażowanie zwłaszcza wiceprzewodniczącemu Mateuszowi Kubasiakowi i Pawłowi Dżugajowi – głównym pomysłodawcom i organizatorom turnieju, a także Danielowi Burysowi za plakaty i dyplomy oraz Zuzannie Norkiewicz i Laurze Pawlak za zdjęcia. Pragnę szczególnie podziękować również wójtowi Stanisławowi Longawie za ufundowanie nagród i koszulek oraz za przychylność dla wszystkich naszych pomysłów. To dla nas bardzo ważne i motywujące”.

Całe zawody po bardzo zaciętej walce wygrał Pocisk z Ziębic, ale jak mówi Mateusz Kubasiak: – „Rywalizacja sportowa była na wysokim poziomie, tym bardziej, że był to turniej amatorski. Limit wiekowy nie mógł przekraczać 35 roku życia. Bardzo dziękujemy Krzysztofowi Krajewskiemu za profesjonalne sędziowanie, co znacznie ułatwiło rozgrywki. Cieszę się z nowych znajomości i kontaktów, które nawiązałem z osobami z innych drużyn. Być może na wiosnę spróbujemy to powtórzyć, bo jak widać chętnych jest wielu… Była to także okazja do zaprezentowania się w nowo zakupionych koszulkach. Trzeba przyznać, że wyglądaliśmy znakomicie”.

altaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: czwartek, 10 listopada 2016 11:30
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com