Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Krosnowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Pocion
poniedziałek, 18 września 2017 11:41

alt4 września we wszystkich szkołach rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Zakończył się czas wypoczynku, rozpoczął nowy sezon "przygody z nauką". Przed każdym uczniem rok wyzwań, intensywnej pracy, złożonych sobie obietnic. To czas spotkania z kolegami i koleżankami, nowymi nauczycielami i nowymi treściami programowymi. Po raz pierwszy w szkołach podstawowych powitaliśmy wśród naszego grona uczniów klas siódmych.

W Szkole Podstawowej w Kosnowicach rok ten rozpoczął się niby podobnie jak wcześniejsze, a jednak nieco inaczej. W tym roku szkolnym uczniów przywitała nowa Pani dyrektor, która objęła tę funkcję właśnie od września. To Pani Joanna Bujak, którą przywitały delegacje: rodziców, uczniów i grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły.

Nowa Pani dyrektor została przywitana prez Amelię Kromską - przewodniczącą szkoły, Panią Dominikę Ferenc- Macherzyńską - p.o. kierownika Referatu Oświaty, Panią Ewelinę Borkowską - przedstawiciela Rady Rodziców oraz Panią Agnieszkę Czapowską-Lewandowską - byłą panią dyrektor i przedstawicielkę pracowników szkoły. Ponadto głos zabrali: Pani Anna Piasecka i Pan Franciszek Piszczek. Wszyscy życzyli nowej Pani dyrektor wytrwałości i sukcesów w pracy.

W tak miłej atmosferze uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami i rozpoczynającą się przygodą.

alt

Wszystkim uczniom życzymy samych pogodnych dni i siły w dążeniu do uzyskiwania jak najlepszych ocen.

Tekst i foto: Anna Hnatów-Biela

Poprawiony: sobota, 04 listopada 2017 01:34