Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

WNIOSKI O ZWROT

CZĘŚCI PODATKU AKCYZOWEGO

ZAWARTEGO W CENIE

OLEJU NAPĘDOWEGO

WYKORZYSTYWANEGO

DO PRODUKCJI ROLNEJ

ZA OKRES

OD 1 SIERPNIA 2017 R.

DO 31 STYCZNIA 2018 R.

PRZYJMOWANE BĘDĄ W TERMINIE

OD 1 LUTEGO 2018 R.

DO 28 LUTEGO 2018 R.


 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Krosnowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Pocion   
poniedziałek, 18 września 2017 11:41

alt4 września we wszystkich szkołach rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Zakończył się czas wypoczynku, rozpoczął nowy sezon "przygody z nauką". Przed każdym uczniem rok wyzwań, intensywnej pracy, złożonych sobie obietnic. To czas spotkania z kolegami i koleżankami, nowymi nauczycielami i nowymi treściami programowymi. Po raz pierwszy w szkołach podstawowych powitaliśmy wśród naszego grona uczniów klas siódmych.

 

W Szkole Podstawowej w Kosnowicach rok ten rozpoczął się niby podobnie jak wcześniejsze, a jednak nieco inaczej. W tym roku szkolnym uczniów przywitała nowa Pani dyrektor, która objęła tę funkcję właśnie od września. To Pani Joanna Bujak, którą przywitały delegacje: rodziców, uczniów i grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły.

Nowa Pani dyrektor została przywitana prez Amelię Kromską - przewodniczącą szkoły, Panią Dominikę Ferenc- Macherzyńską - p.o. kierownika Referatu Oświaty, Panią Ewelinę Borkowską - przedstawiciela Rady Rodziców oraz Panią Agnieszkę Czapowską-Lewandowską - byłą panią dyrektor i przedstawicielkę pracowników szkoły. Ponadto głos zabrali: Pani Anna Piasecka i Pan Franciszek Piszczek. Wszyscy życzyli nowej Pani dyrektor wytrwałości i sukcesów w pracy.

W tak miłej atmosferze uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami i rozpoczynającą się przygodą.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

alt

 

Wszystkim uczniom życzymy samych pogodnych dni i siły w dążeniu do uzyskiwania jak najlepszych ocen.

 

Tekst i foto: Anna Hnatów-Biela

 

 

Poprawiony: sobota, 04 listopada 2017 01:34
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com