Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
27 Bieg Solidarności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Pocion   
czwartek, 14 września 2017 11:33

altSport to zdrowie - to stare powiedzenie, z którym trudno się nie zgodzić. Dzięki aktywności fizycznej poprawiamy nie tylko swoją sprawność ruchową, ale przede wszystkim samopoczucie. Wiedzą o tym doskonale zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego "Ziemia Kłodzka" dla, których bieganie stało się stylem życia.

To właśnie dzięki ich motywacji i zaangażowaniu możemy świętować kolejne sukcesy. Tym razem zachwycili nas rodzice, którzy podczas zawodów spisali się na medal! Od ponad dwóch lat w Ołdrzychowicach Kłodzkich poza zajęciami lekkoatletycznymi dla dzieci, Klub Lekkoatletyczny „Ziemia Kłodzka” organizuje zajęcia biegowe dla dorosłych. Z roku na rok grupa ta liczy coraz to więcej osób. Rekordem frekwencji na zajęciach prowadzonych przez trenera Michała Woś jest 28 osób, jednak podejrzewamy, że to tylko kwestia czasu żeby rekord został pobity :) W sobotę, 9 września br. w 27 Biegu Solidarności na 5 kilometrowej trasie we Wrocławiu zmierzyło się 16 naszych zawodników. Dla sporej części to był pierwszy start w zawodach, mimo to spisali się znakomicie, dając piękny przykład, że sport to świetna zabawa. Składamy OGROMNE GRATULACJE wszystkich uczestnikom biegu i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 altaltaltaltalt

 

Poprawiony: wtorek, 19 września 2017 07:38
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com