27 Bieg Solidarności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Pocion
czwartek, 14 września 2017 11:33

altSport to zdrowie - to stare powiedzenie, z którym trudno się nie zgodzić. Dzięki aktywności fizycznej poprawiamy nie tylko swoją sprawność ruchową, ale przede wszystkim samopoczucie. Wiedzą o tym doskonale zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego "Ziemia Kłodzka" dla, których bieganie stało się stylem życia.

To właśnie dzięki ich motywacji i zaangażowaniu możemy świętować kolejne sukcesy. Tym razem zachwycili nas rodzice, którzy podczas zawodów spisali się na medal! Od ponad dwóch lat w Ołdrzychowicach Kłodzkich poza zajęciami lekkoatletycznymi dla dzieci, Klub Lekkoatletyczny „Ziemia Kłodzka” organizuje zajęcia biegowe dla dorosłych. Z roku na rok grupa ta liczy coraz to więcej osób. Rekordem frekwencji na zajęciach prowadzonych przez trenera Michała Woś jest 28 osób, jednak podejrzewamy, że to tylko kwestia czasu żeby rekord został pobity :) W sobotę, 9 września br. w 27 Biegu Solidarności na 5 kilometrowej trasie we Wrocławiu zmierzyło się 16 naszych zawodników. Dla sporej części to był pierwszy start w zawodach, mimo to spisali się znakomicie, dając piękny przykład, że sport to świetna zabawa. Składamy OGROMNE GRATULACJE wszystkich uczestnikom biegu i życzymy kolejnych sukcesów!

altaltaltaltalt

Poprawiony: wtorek, 19 września 2017 07:38