Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
poniedziałek, 08 maja 2017 22:57

altZespół Szkół w Wojborzu ma znakomitą reprezentację! Niedawno uczennice brały udział w Finale Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej (29 kwietnia do 2 maja) i zajęły VIII miejsce po walce w ćwierćfinale ze zwyciężczyniami całego turnieju. Należy podkreślić, że jest to ósma pozycja w Polsce w kategorii U-12 i jednocześnie wielkie osiągnięcie dla szkoły, gminy i powiatu!

Była to najwyżej sklasyfikowana wśród dziewcząt drużyna szkolna, która na co dzień nie gra w lidze piłkarskiej i nie ma regularnych treningów. Zawodniczki miały możliwość poznania znanych osób: Zbigniewa Bońka, Adama Nawałki, Andrzeja Padewskiego czy Mateusza Borka, a także zwiedzenia Stadionu Legii Warszawa i Stadionu Narodowego.

Powrót z Warszawy do domu przepełniony był dumą, zadowoleniem, szczęściem i uśmiechem. Serdecznie podziękowania należą się Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjazdu, a wszystkim rodzicom za czynny doping poprzez media społecznościowe. Miło jest grać i zwyciężać jeżeli cieszy to nie tylko ciebie, ale i najbliższych.

Z podziękowaniami

Bogdan Ogrodowczyk – Dyrektor Zespołu Szkół w Wojborzu

Pełna relacja z turnieju

alt

altaltalt

Poprawiony: czwartek, 11 maja 2017 23:13
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash bipJoomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com