Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

Wniosek na wycinkę drzew

 

 

Mapy

                mapy

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
poniedziałek, 08 maja 2017 22:57

altZespół Szkół w Wojborzu ma znakomitą reprezentację! Niedawno uczennice brały udział w Finale Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej (29 kwietnia do 2 maja) i zajęły VIII miejsce po walce w ćwierćfinale ze zwyciężczyniami całego turnieju. Należy podkreślić, że jest to ósma pozycja w Polsce w kategorii U-12 i jednocześnie wielkie osiągnięcie dla szkoły, gminy i powiatu!

Była to najwyżej sklasyfikowana wśród dziewcząt drużyna szkolna, która na co dzień nie gra w lidze piłkarskiej i nie ma regularnych treningów. Zawodniczki miały możliwość poznania znanych osób: Zbigniewa Bońka, Adama Nawałki, Andrzeja Padewskiego czy Mateusza Borka, a także zwiedzenia Stadionu Legii Warszawa i Stadionu Narodowego.

Powrót z Warszawy do domu przepełniony był dumą, zadowoleniem, szczęściem i uśmiechem. Serdecznie podziękowania należą się Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjazdu, a wszystkim rodzicom za czynny doping poprzez media społecznościowe. Miło jest grać i zwyciężać jeżeli cieszy to nie tylko ciebie, ale i najbliższych.

Z podziękowaniami

Bogdan Ogrodowczyk – Dyrektor Zespołu Szkół w Wojborzu

Pełna relacja z turnieju

alt

altaltalt

Poprawiony: piątek, 01 czerwca 2018 08:52
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com