Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Pociągiem do krainy baśni… PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
wtorek, 16 stycznia 2018 02:30

altFilia Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Jaszkowej Górnej pracuje na pełnych obrotach. 9 stycznia bibliotekę odwiedziły przedszkolaki, które od września 2017 roku spędzają tu sporo czasu. Siedziba Przedszkola Gminnego w Jaszkowej Dolnej jest modernizowana i rozbudowywana. Korzysta z niej nasza filia biblioteczna, która posiada dużo wolnej przestrzeni do wykorzystania.

Jak zapewnia bibliotekarka Agata, od tego czasu w bibliotece dzieje się…, a współpraca z dyrektor Joanną Nowak układa się „jak w bajce”. Trzymając się tego kierunku, razem z dziećmi udaliśmy się wspólnym pociągiem do baśniowej krainy. Odwiedziliśmy wszystkie stacje z regałami pełnymi książek.

Podczas podróży, dziewczęta i chłopcy zapoznali się z księgozbiorem biblioteki i zasadami wypożyczania książek. Na stacji „Poczytajnia” maluchy wysłuchały fragmentu bajki, który zachęcił ich do dyskusji na temat ulubionych książkowych bohaterów. Dziecięca fantazja i wyobraźnia pobudzona czytanym utworem, zmusiła organizatorów do uruchomienia expressowego pociągu do stacji „Malarnia”. Kolorowe prace plastyczne, pełne dziecięcych uczuć do książek, zdobią czytelnię biblioteki.

altaltaltaltaltalt

Poprawiony: wtorek, 16 stycznia 2018 01:48
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com