Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

WNIOSKI O ZWROT

CZĘŚCI PODATKU AKCYZOWEGO

ZAWARTEGO W CENIE

OLEJU NAPĘDOWEGO

WYKORZYSTYWANEGO

DO PRODUKCJI ROLNEJ

ZA OKRES

OD 1 SIERPNIA 2017 R.

DO 31 STYCZNIA 2018 R.

PRZYJMOWANE BĘDĄ W TERMINIE

OD 1 LUTEGO 2018 R.

DO 28 LUTEGO 2018 R.


 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Firma Kayser Automotive Systems Kłodzko sp. z o.o. wygrała przetarg na prowadzenie działalności gospodarczej w Jaszkowej Dolnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Ferenc - Macherzyńska   
piątek, 19 czerwca 2015 11:09

Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST – PARK” informuje, że w dniu 10 czerwca 2015r. zakończyła prace komisja do spraw przetargu łącznego, wyznaczonego na dzień 10 czerwca 2015 r.

Przetarg miał na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE „INVEST – PARK”. Uprawnia ono do korzystania z pomocy publicznej oraz nabycia nieruchomości zabudowanej o łącznej powierzchni 2,9973 ha, położonej w Gminie Kłodzko, w miejscowości Jaszkowa Dolna. Na terenie będącym własnością WSSE „INVEST – PARK” posadowiona jest nowa hala przemysłowa z budynkiem socjalno-biurowym o powierzchni użytkowej 2756,23 m2 wraz z infrastrukturą. Na przetarg została złożona jedna oferta przez Kayser Automotive Systems Kłodzko sp. z o.o. z/s w Jaszkowej Dolnej.

W dniu 12.06.2015 r. Rada Nadzorcza WSSE „INVEST – PARK” sp. z o.o., po rozpatrzeniu wniosku Zarządu WSSE „INVEST – PARK” sp. z o.o. w sprawie akceptacji wyniku przetargu łącznego, Uchwałą nr 1292/VII/15 wyraziła zgodę na wybór firmy Kayser Automotive Systems Kłodzko sp. z o.o. z/s w Jaszkowej Dolnej jako nabywcy przedmiotowej Nieruchomości oraz jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK” w Podstrefie Kłodzko.

 

Poprawiony: piątek, 19 czerwca 2015 11:14
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com