Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
UWAGA

 

Informacja

Rodzina „Pięćset+”

– wnioski do pobrania 

W kwietniu br. rozpoczyna się realizacja rządowego programu Rodzina „Pięćset+”. W Gminie Kłodzko jego obsługą zajmuje się Ośrodek Pomocy Społecznej GK. E-wnioski o świadczenie wychowawcze będzie można składać za pomocą portalu empatia.mrpips.gov.pl, PUE, ZUS, także bezpośrednio w OPS-e oraz Urzędzie Gminy Kłodzko (ul. Okrzei 8a). W załączeniu znajdują się wnioski do pobrania, które należy wypełnić i złożyć, jeśli przysługuje nam „Pięćset+”.

Załącznik nr 1      Załącznik nr 2

Załącznik nr 3      Załącznik nr 4 

 

 

 

 

                     

 

Mechanizm Finansowy EOG Mechanizm Finansowy EOG

epgn

 

 

 

 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
TVP w Gminie Kłodzko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ryszard Gąsiorek   
środa, 11 lipca 2012 09:23

We wtorek 10 lipca, TVP Wrocław i Telewizyjny Klub Seniora, zagościli w Gminie Kłodzko.

Odwiedzili Ławicę - spływ pontonami, Krosnowice - Klub Seniora, Stary Wielisław - Sanktuarium  i pasiekę p. Henryka Zaremby, też w Wielisławiu występ zespołu KGW z Żelazna "Roża Kłodzka" - również oni przygotowali poczęstunek, który się odbył w remizie w Szalejowie Dolnym, Szalejów Dolny - Szalejowianki i Klub Seniora, a na końcu poczęstunek gości przez wójta'

Ekipa się organizuje przed nagraniemSeniorzy w pontonachseniorzy w pontonachPoprawiny w KrosnowicachRóża Kłodzka  gościnny występw  - proboszcz ks. Henryk DereńKlub seniora Szalejów DolnyPoczęstunek w Szalejowie Dolnym, posiłek przygotowało KGW ŻelaznoHenryk Zaremba - gospodaż na pasieceSzalejowiankiPasieka

Poprawiony: środa, 11 lipca 2012 10:20
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash bipJoomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com