Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
UWAGA

 

Informacja


Wójt Gminy Kłodzko informuje, że od dnia 1 stycznia 2016 r. obowiązują niższe stawki na budynki inwentarskie oraz stodoły na gruntach do 1 ha fizycznego lub przeliczeniowego, ( z wyjątkiem zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej). W związku z powyższym należy do 31 grudnia 2015 r. wypełnić nowy formularz „ IN-1- informacja w sprawie podatku od nieruchomości”. Powyższy formularz można pobrać w Urzędzie Gminy Kłodzko, wydrukować na stronie internetowej: http://bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl w zakładce „prawo lokalne”-> „podatki i opłaty”,  lub  pobrać u sołtysa po dniu 16 grudnia 2015 r.

 

 

 

 

                     

 

Mechanizm Finansowy EOG Mechanizm Finansowy EOG

epgn

 

 

 

 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
TVP w Gminie Kłodzko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ryszard Gąsiorek   
środa, 11 lipca 2012 09:23

We wtorek 10 lipca, TVP Wrocław i Telewizyjny Klub Seniora, zagościli w Gminie Kłodzko.

Odwiedzili Ławicę - spływ pontonami, Krosnowice - Klub Seniora, Stary Wielisław - Sanktuarium  i pasiekę p. Henryka Zaremby, też w Wielisławiu występ zespołu KGW z Żelazna "Roża Kłodzka" - również oni przygotowali poczęstunek, który się odbył w remizie w Szalejowie Dolnym, Szalejów Dolny - Szalejowianki i Klub Seniora, a na końcu poczęstunek gości przez wójta'

Ekipa się organizuje przed nagraniemSeniorzy w pontonachseniorzy w pontonachPoprawiny w KrosnowicachRóża Kłodzka  gościnny występw  - proboszcz ks. Henryk DereńKlub seniora Szalejów DolnyPoczęstunek w Szalejowie Dolnym, posiłek przygotowało KGW ŻelaznoHenryk Zaremba - gospodaż na pasieceSzalejowiankiPasieka

Poprawiony: środa, 11 lipca 2012 10:20
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash bipJoomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com